Kariera szyta na miarę – konsultacja

Konsultacja wstępna jest pojedynczym spotkaniem. Dedykowana jest osobom, które chcą postawić kolejny krok na drodze rozwojowej i poszukują możliwości wsparcia. Spotkanie to służy wzajemnemu poznaniu się, określeniu Twoich potrzeb i oczekiwań, a na tej podstawie przedstawieniu rekomendacji dalszego działania. Rozmowa odbywa się w uważnej i życzliwej atmosferze.

Przed konsultacją dostaniesz ode mnie materiał, który ułatwi Ci przygotowanie się do rozmowy.

Podczas konsultacji:

 • Porozmawiamy o Twojej sytuacji, z czym się mierzysz, jakie są Twoje potrzeby rozwojowe i cele, które chcesz zrealizować.
 • Poznasz metodę pracy, z której korzystam oraz jej fundamentalne założenia tak, by współpraca była możliwie jak najbardziej skuteczna.
 • Doświadczysz próbki rozmowy coachingowej, dzięki czemu zweryfikujesz na ile taka forma wsparcia jest dla Ciebie odpowiednia.
 • Wstępnie określimy tematy, które warto omówić podczas dalszych spotkań.
 • Ustalimy też Twoje oczekiwania oraz jakich efektów ze współpracy się spodziewasz.
 • Usłyszysz też kilka słów o mnie, moim doświadczeniu (biznesowym, osobistym, życiowym) oraz specjalizacji, co być może ułatwi Ci rozeznanie się, na ile możesz skorzystać z mojej ekspertyzy.

Celem konsultacji jest zweryfikowanie możliwości dalszej współpracy.

Konsultacja trwa 60 min. Koszt konsultacji to 150 zł, płatne w ciągu 24 h od ustalenia terminu spotkania.

Spotkanie odbywa się w gabinecie w Warszawie na Mokotowie lub zdalnie (przez telefon/Skype/Zoom).

  Twoje imię
  Twój e-mail
  Twój telefon
  Preferowana forma konsultacji (telefon*, Skype*, spotkanie osobiste na terenie Warszawy)
  * połączenie na Twój koszt
  Wiadomość

  Skąd dowiedziałaś się o mnie

  Co o konsultacji sądzą moje Klientki:

  Aneta: „Dziękuję, ze mogłyśmy porozmawiać, rozmowa pokazała mi, czym jest coaching i czego mogę się spodziewać po takich konsultacjach. Ważne było dla mnie, że potraktowała Pani kompleksowo mój „przypadek” – w związku z tym, czułam, że na wiele sposobów próbujemy rozgryźć i przepracować temat.”

  Kasia: „Dziękuję za czas poświęcony na spotkanie ze mną. Jestem pewna, że w opiniach wystawionych przez Twoje klientki jest 100% prawdy :)”

  Gosia: „Widzę, jak zaplanowanie, czy wyznaczenie celu porządkuje moje działania i jest mi łatwiej uniknąć „rozpraszania się”.”

  Marta: „Dziękuję za konsultację – w pełni spełniła moje oczekiwania.”

  Małgosia: „Uważam, że jesteś profesjonalistką i na tle innych coachów wypadasz super:) i masz jeszcze wykształcenie psychologiczne to też jest dla mnie akurat ważne”

   

  Zapraszam do kontaktu:
  Marta Jagodzińska
  Konsultant HR, Coach ICF PCC, Psycholog
  tel. +48 600 245 200
  e-mail: kontakt@martajagodzinska.pl