Referencje

referencje

Rödl & Partner w Polsce – coaching menedżerów oraz team coaching (zobacz)

Akademia Leona Koźmińskiego – coaching biznesowy (zobacz)

Codility Ltd. – coaching biznesowy (zobacz)

PKN Orlen S.A. – projekty HR (zobacz), procesy rekrutacyjne (zobacz) oraz zarządzanie projektem e-recruiting (zobacz)

Klientki indywidualne (zobacz)

Polecam Martę jako experta i coacha w obszarze Personal Assessement and Development. Dlaczego? Jest bardzo dobrym analitykiem, który potrafi łączyć odpowiednie „kropki”, formułuje trafne wnioski i rekomendacje. Wyróżnia ją wysoki poziom kultury pracy, słucha ze zrozumieniem, jest dociekliwa, szanując jednocześnie strefę komfortu klienta. Jest bardzo zaangażowana. Potrafi dostrzec 'big picture', umiejętnie stosuje techniki coachingu” Bartosz Kalinowski, Managing Director, Skanska Residential Development Poland

„Marta świadczyła usługi rekrutacyjne (AC) dla naszej firmy. Jest profesjonalna i ma doskonałą zdolność do oceny potencjału innych. Dzięki swojej wiedzy z zakresu HR udało jej się przekazać konstruktywne informacje zwrotne (feedback) naszym menedżerom, które pomogłyby im dalej się rozwijać. To była przyjemność pracować z Martą i nie wahałbym się z nią ponownie pracować i polecać ją innym” Jerzy Ciesek, Dyrektor ds. Operacji w Centrach Sortowania Parcel, DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

„Miałem okazję współpracować z Martą w zakresie indywidualnego planu rozwoju dla naszych pracowników. Oprócz zaawansowanej wiedzy merytorycznej, potrafiła zarządzać procesem z głębokim zrozumieniem potrzeb uczestników, empatią i jasnym podejściem nastawionym na cel” Waldemar Olbryk, Managing Director, Skanska S.A.

Marta jest osobą, która wykonuje swoją pracę z pasją i wielkim zaangażowaniem. Cenię ją za profesjonalizm, doświadczenie, mądrość emocjonalną, empatię, intuicję. Zawsze z niecierpliwością czekałam na kolejną sesję coachinową. Była dla mnie nieocenionym wsparciem w rozwoju zawodowym i inspiracją w pokonywaniu problemów/słabości. Rekomenduje Martę wszystkim, którzy szukają eksperta w tej dziedzinie i oczekują wymiernych rezultatów” Justyna Grotek, Accounting Manager/Główna Księgowa w KR Group LTD.

Miałam przyjemność przechodzić z Martą sesję Development Center. Marta to fantastyczny coach, z dużymi pokładami empatii, ciepła i życzliwości. Zadaje celne pytania, cierpliwie czeka na odpowiedź, daje przestrzeń na myślenie. Cechuje ją ogromna kultura osobista, solidność i mądrość życiowa. Szczerze polecam Martę jako coacha i konsultanta HR” Ewa Rzodkiewicz, Executive Director

„Pragnę wyrazić szczere zadowolenie ze współpracy z Panią Martą Jagodzińską, która w okresie od czerwca do lipca 2021 r. wsparła Coraz Lepszą Firmę przy realizacji i omówieniu badania odporności psychicznej MTQPlus dla pracowników działu sprzedaży. Wysoko oceniamy nie tylko przydatność samego narzędzia, ale także postawę prowadzącej. Profesjonalnie prowadzone przez Panią Martę rozmowy były dla naszych pracowników bardzo komfortowe, natomiast postawa pełna troski i zrozumienia drugiego człowieka, uzupełniała spotkania o nieocenioną naszym zdaniem wartość. Każde z badań było dodatkowo omawiane podczas wspomnianych rozmów. Kluczowe było tutaj indywidualne podejście, które nie ograniczało spotkania jedynie do omówienia wyniku. W efekcie przeprowadzonych badań nasi pracownicy pogłębili wiedzę o sobie i zainspirowali się do dalszego rozwoju omawianych obszarów. Warte podkreślenia są również kwestie organizacyjne – ze strony Pani Marty mogliśmy liczyć na terminowość i rzetelność wykonywanej pracy. Możemy więc z czystym sumieniem polecić współpracę z Panią Martą Jagodzińską”. Anna Pudło, Dyrektor Operacyjny, CorazLepszaFirma.pl Sp. z o.o.

„Pani Marta to cudowny, serdeczny i bardzo profesjonalny coach. Do programu Akademia Skutecznego Menedżera przystąpiłam w związku z pełnieniem od lipca ub. roku, zupełnie nowej dla mnie funkcji: „kierowanie zespołem”. Dzięki spotkaniom z p. Martą nauczyłam się wykorzystywać w praktyce dostępne dla menedżerów narzędzia. Najtrudniejsze dla mnie sytuacje, face to face praktykowałam na naszych spotkaniach. Konstruktywny feedback zarówno o tym co było dobre jak i o tym co można było zrobić lepiej, pomógł mi uwierzyć w siebie i swoje umiejętności. Dzięki coachingowi udało mi się przerobić to, co inni kierownicy zdobywali jak nie latami, to miesiącami. Bardzo serdecznie polecam coaching dla „młodych menedżerów”. Monika Mangos-Glinka, Kierownik, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

„Pani Marta to bardzo dobry coach. Sesje coachingowe realnie wpłynęły na moją pracę i zmieniły w omawianych problemach więcej, niż zakładałam. To, co najważniejsze, były prowadzone bardzo profesjonalnie. Pierwsza część sesji pozwoliła mi spojrzeć inaczej na napotkane i omawiane problemy i zmierzyć się z nimi. Zadawane pytania „zmusiły mnie” (w pozytywnym słowa znaczeniu) inaczej spojrzeć na problem. Tym samym łatwiej go rozwiązać. Druga część sesji była wędrówką w głąb siebie. Zbudowane przez Panią Martę zaufanie pozwoliło mi otworzyć się i swobodnie rozmawiać o sprawach bardzo trudnych, ale bardzo istotnie wpływających na moje życie zawodowe i osobiste. Po zakończeniu sesji już wiem, dlaczego tak wiele osób w ostatnich latach zaczęło korzystać z pomocy coacha. Ja cieszę się, że mój coach okazał się osobą wiarygodną, odpowiedzialną i bardzo profesjonalną” Aneta Iwanowska – Dyrektor Oddziału Bank Pekao S.A.

Współpracowałam z Martą, jako Konsultantką, przy realizacji kilku projektów z obszaru oceny predyspozycji i potencjału menedżerskiego, obejmującej i DC, badania kompetencji 360, kwestionariusze przywódcze etc. Współpraca ta oraz realizowane procesy zawsze były najwyższej jakość, prowadzone z dużym zaangażowaniem i szacunkiem dla każdego z uczestników. Przygotowywane przez Martę raporty i materiały były rzetelne i co ważniejsze napisane w sposób prosty i zrozumiały dla pracownika czy menedżera, przedstawiały klarowne wnioski i rekomendacje. Podobnie było w przypadku prowadzonych przez Martę sesji informacji zwrotnych czy planowania rozwoju. Gdzie Marta nie tylko wspierała wypracowanie pomysłów na dalszy rozwój, lecz również dzieliła się swoimi doświadczeniami i narzędziami. Myślę, że ta współpraca była bardzo cenna zarówno dla uczestników, ale również dla zespołu HR” Małgorzata Woińska, Talent Management and Employer Branding, Skanska S.A.

„Praca z Martą to rzetelność, powalająca dokładność, terminowość i ogromna wiedza mająca poparcie w doświadczeniu. Marta jako konsultant, coach, trener, asesor to profesjonalizm najwyższych lotów, to zaopiekowani uczestnicy, to bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nią projektów. Brakuje mi słów aby wyrazić jak bardzo jej ufam w realizowanych przez nią coachingach, sesjach AC/DC czy szkoleniach. Zapraszam do kontaktu każdego kto zastanawia się nas współpracą z Martą. Chętnie opowiem o jej niesamowitym coachingowym podejściu, asesorskim „oku” i rzetelności konsultanckiej na wielu szczeblach” Dorota Wandas, Dyrektor Realizacji Projektów, 4 Business & People Sp.  z o.o.

„Miałam przyjemność osobiście rekrutować Martę do naszego, rozwijającego się wtedy zespołu i już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że spotkałam nietuzinkową osobę. Przez kolejne lata współpracy obserwowałam, jak konsekwentnie Marta rozwija się i jak dużo uwagi, czasu i energii poświęca na stałe podnoszenie swoich kompetencji. W mojej opinii to osoba ambitna i rzetelna, a te dwie cechy pozwalają jej osiągać mistrzostwo w obszarze zawodowym, który obiera jako swój cel. To również osoba miła, wyczulona na potrzeby innych, nastawiona na grę zespołową. Ale współpracę z Martą polecam przede wszystkim z uwagi na jej niezłomność wobec zasad, którymi kieruje się w roli tzw. HRowca, czyli kogoś, kto jest odpowiedzialny za rozwój i dobrostan innych ludzi” Małgorzata Sierański, Dyrektor Operacyjny Zespołu Rekrutacji i Zarządzania Talentami, Bank Pekao S.A.

Zapraszam do kontaktu:
Marta Jagodzińska
Konsultant HR, Coach ICF PCC, Psycholog
tel. +48 600 245 200
e-mail: kontakt@martajagodzinska.pl